Meie rühma ajalugu algab 2015. aastal. Rajatava Tagalarühma koosseisu kuulus meditsiinijagu. Kolme aasta jooksul on toimunud mõned muudatused struktuuris. Kasvasime Tagalarühmast välja, eraldi rühmaks. Meditsiiniteenituse rühm moodustati 2018. aastal Nõmme malevkonna allüksusena ning rühm kuulub Staabi- ja tagalakompanii koosseisu.

Meie eesmärgid sõjaajastruktuuris on pataljoni sidumispunktide organiseerimine, meditsiini tagamine kompaniis ja lahingugrupis. Meditsiinistrateegiate väljatöötamine ning Kaitseliidu välihaiglate programmi rakendamine. Üldiselt on meie funktsioon Tallinna malevas enda ja teiste rühmade väljaõpe, koolituste läbiviimine ja meditsiinitegevuse koordineerimine.

Meie ridades on arstid ja õed akadeemilise meditsiiniharidusega ning parameedikud ja laskur-sanitarid, kes ei tegele tsiviilelus meditsiiniga igapäevaselt.

Kui sina oled tugev, kui sina oled tegija, kui sina oled initsiatiivikas, siis võta meiega ühendust ja astu meie ridadesse! Oleme huvitatud nendest inimestest, kes on kohusetundlikud, distsiplineeritud, hea stressitaluvusega, kaasinimeste suhtes hoolivad ja tähelepanelikud. Väljaõppe taust ei ole oluline.

Kontakt: med[ät]malevkond.ee

Kirjuta meedikutele: