Kodutütred


KT

Tugev ja jätkusuutlik organisatsioon ei saa toimida ilma järelkasvuta. Kaitseliidu tegevus on kogu perele.

Nõmme Noorete Kotkaste (NK) ja Kodutütarde (KT) organisatsioone hakati looma 1930-ndatel, kus parimatel aastatel kuulus organisatsioonidesse kokku üle 200 liikme. Rühmad taasloodi 2012. aasta mai alguses. Rühmade põhitegevus toimub õppeaasta põhiselt kord nädalas. Rühmade tegevus hõlmab matkamist, orienteerumist, kodumaa tundmist, organisatsiooni õpet, esmaabi õpet, sõdurioskuste harjutamist, lasketreeninguid, ekskursioone jne. Liituma on oodatud kõik tüdrukud vanuses 7 – 18 eluaastat.

Nõmme malevkonna juures tegutseb  Kodutütarde Squad rühma:


 Squad KT rühm

SQ1 SQ3 SQ4 squad

Squad rühm on Tallinna ringkonna kõige uuem rühm. Squad rühma eripäraks on see, et nemad soovivad keskenduda organisatsiooni tutvustamisele avalikel üritustel. See on hetkel ka ainuke rühm, kes korraldab regulaarselt lasketreeninguid Männiku lasketiirus (laskesport treeneri käe all). Squad rühmale meeldib palju aega veeta välitingimustes, tänu millele oskavad meie tüdrukud näiteks metsas kenasti toime tulla. Rühma territoriaalne ala on Nõmme ja Mustamäe piirkond, kuid soovi korral võib liituda mujaltki.

Rühmavanem: Maria Järvis
Kontakt: squad[ät]malevkond.ee

Squad rühma tegemised

Koondused Plangu 4A 18:00-20:00 igal teisipäeval
Laskmised Männiku lasketiirus 17:00-18:00 igal neljapäeval

Tulevased eriüritused

  • Squad KT rühm on suvepuhkusel! Kohtume 03.septembril!

Koondused igal teisipäeval!


Juba täisealistel noortel on võimalik liituda mõne Nõmme malevkonna allüksusega. Kaitseliidu tegevliikmeks astumiseks või mõne muu liikmelisust puudutava küsimuse tekkimisel kontakteeruda Nõmme malevkonna personalipealikuga: personal[ät]malevkond.ee