Noored kotkad


Tugev ja jätkusuutlik organisatsioon ei saa toimida ilma järelkasvuta. Kaitseliidu tegevus on kogu perele.

Nõmme Noorete Kotkaste (NK) ja Kodutütarde (KT) organisatsioone hakati looma 1930-ndatel, kus parimatel aastatel kuulus organisatsioonidesse kokku üle 200 liikme. Rühmad taasloodi 2012. aasta mai alguses. Rühmade põhitegevus toimub õppeaasta põhiselt kord nädalas. Rühmade tegevus hõlmab matkamist, orienteerumist, kodumaa tundmist, organisatsiooni õpet, esmaabi õpet, sõdurioskuste harjutamist, lasketreeninguid, ekskursioone jne. Liituma on oodatud kõik poisid vanuses 7 – 18 eluaastat.

Nõmme NK rühm

Nõmme NK rühm on Tallinna suurim ja aktiivseim rühm  ca 70 liikmega. Me kohtume igal nädalal koondustel ning suure osa nädalavahetusi veedame erinevatel üritustel, võistlustel ja õppustel. Meie eesmärgiks on olla aktiivsed nii võistlustel kui malevat esindamas erinevatel üritustel. Teeme koostööd erinevate kaitseliidu ja naiskodukaitse üksustega ning anname noortele võimaluse näha organisatsiooni väga erinevaid külgi. Meie parim visiitkaart on meie rõõmsameelsed, tublid, asjalikud ja aktiivsed noored. Väärtustame meeskonnatööd, sõbralikkust ja ausust. Oleme alati valmis!

NK2 NK4 NK3 NK1

Meie tegemistel ja muudel meiega seonduvatel uudistel saab silma peal hoida facebookis ja instagrammis.

Rühmapealik: Maria Järvis

Abi: Carolina Sildam, Reio Rikkonen
Kontakt: nooredkotkad[ät]malevkond.ee

Nõmme rühma tegemised

Koondused Plangu 4A 18:00-20:00 igal teisipäeval


Juba täisealistel noortel on võimalik liituda mõne Nõmme malevkonna allüksusega. Kaitseliidu tegevliikmeks astumiseks või mõne muu liikmelisust puudutava küsimuse tekkimisel kontakteeruda Nõmme malevkonna personalipealikuga: personal[ät]malevkond.ee