Nõmme noorte järjekordne edukas „Väle Jänes“

Nõmme rühma Kodutütred osalesid laupäeval, 12.aprillil Valga Maleva Võistlusel „Väle Jänes“, kus pandi end proovile juba traditsiooniliselt kolmandat aastat. Ka seekordne võistlus oli edukas.

Nooremate vanuserühmas tõi võistkond “Nõmme väiksed kodutütred 1”, koosseisus Kaisa Lepik, Janeli Pärnik, Elis Niitla ja Madleen Pähna võiduka I koha. Kõige parema tulemuse said tüdrukud päästeameti, salakirjade, ämbliku ja politsei punktis, lisaks oli neil kõige kiirem trassi läbimise aeg, mis andis lisapunktid. “Nõmme väiksed kodutütred 2” võistkond, kes olid võistluse üks noorimaid, saavutas tubli 4.koha. Juhendajatena oli väikestega kaasas rühmavanem Katriin Ivanov ja kodutütar Kairit Lille.

Keskmises vanuserühmas oli esindatud segatiim “Nõmme KT/NK”, koosseisus Kaisa Mai Kallaste, Annika Kurg, Kristjan Rikas ja Siim Kurg, kes kordasid oma eelmise aasta tulemust ja tõid koju samuti võiduka I koha. Keskmises vanuserühmas osales veel “Nõmme KT tiim” ja “Nõmme NK tiim”.

Kõik meie noored oli taaskord väga tublid, võtsid võistlemist tõsiselt ning meeskonnad olid kokkuhoidvad ja üksteist toetavad, nagu tublidele noorkotkastele/kodutütardele kohane.

IMAG1171 IMAG1177

 

Toimetaja