Nõmme malevkond on Tallinna Maleva meister laskmises!

28. ja 29. augustil toimunud Tallinna Maleva meistrivõistlustel laskmises võistkondlikus arvestuses võitis Nõmme malevkond. Nõmme võidutses nii väikese- kui ka täiskaliibrilises arvestuses. Kui arvestada asjaolu, et Tallinna Malev on Kaitseliidu meister, siis võime end lugeda tinglikult parima lasketasemega malevkonnaks vabariigis.

Võit on kodus!

Täiskaliibrilise arvestuses kaitses Nõmme eelmise aasta esikoha tiitlit, kuid eriti teeb rõõmu väikesekaliibrilise (edaspidi VK) püssi ning püstoli lasketaseme tohutu areng – aasta tagasi samal üritusel olime võistkondlikult alles 8. kohal. Siinkohal tuleb tänada Heilit, kes võttis VK-lasketaseme tõstmist isikliku missioonina ning viis huvilistele treeninguid läbi tööpäevade hiliste õhtutundideni.

Nõmmekate edu saladuseks on laskehuviliste suur hulk (olles vaid üks Tallinna Maleva kümnest malevkonnast, moodustasime meistrivõistlustel pea 1/3 kogu osalejate üldarvustarvust) ning kõrge keskmine lasketase igal laskealal.

Nõmme jätkab laskeväljaõppe hea taseme säilitamist ning selle arendamist. Üha aktiivsemat huvi laskmise vastu näitavad üles nii vanad kui uued liikmed, seega malevkonnasisene konkurents kasvab, mis omakorda loob eelduse veel paremale lasketasemele.

Lõpuprotokoll üksuste kaupa on nähtav SIIN, täieliku personaalarvestuse protokolli saab alla laadida SIIT.

DSC_0412
Paremal Nõmme laskespordi eestvedajad ning arendajad Mihkel ja Heili võidutahvliga.

Toimetaja