Nõmme malevkonna lipp lehvis Eesti Vabariigi aastapäeva paraadil

Paistab, et kunagine torisemine, et miks see Nõmme malevkonna lipp seal paraadil eraldi esile on toodud, on tänaseks õnneks vaibunud. See on ju elementaarne – selleks, et hoida nende motivatsiooni, kes endiselt end ennekõike Nõmme malevkonna kui omaaegse malevaga seovad ja käisel Nõmme malevkonna embleemi kannavad. Kuigi elame täna võitlejatena eri paigus, siis Nõmme malevkond ongi meie jaoks suuresti Kaitseliit ja sellisena ka meie südames. Kinnitan, et see ei ohusta kuidagi nõmmekate tänase kodumaleva – Tallinna maleva – eneseväärikust ega kujunda meie tänast alluvussuhet.

Seekord tõid Nõmme malevkonna lipu paraadile taas kord Tankipurustajad oma Javelini meeskondadega. Kuigi meedias on ilmunud paraadist väga palju pilte, siis siin avaldame need, mida varem veel avaldatud pole – Nõmme malevkonna enda omad. Piltide autor Tankipurustaja Aare Nõmm, kelle puhul pole tegemist (kuigi ta seda kindlasti nime poolest tahaks) Nõmme malevkonna ainuomanikuga.

Tervitades

Tankipurustajate ninamees

PS. Kogu paraadi võib vaadata siit: https://www.err.ee/913905/video-ja-fotod-kaitsejoudude-paraad-vabaduse-valjakul Tankipurustajaid näeb alates minutist ja sekundist 57.28.

Vastutusrikas ülesanne vajab täitmist – lipp korda
Au ja truudus on meie
Meie oma nägusid ei häbene

Raigo Sõlg