Nõmme SKR jaokursus 2014

Nõmme malevkonna sisekaitserühm alustab jaanuarist jaokursusega ning kutsub endaga liituma nii teotahtelisi kaitseliitlasi, kes pole hetkel veel endale sobivat kohta struktuuris leidnud, kui uusi liikmeid, kel soov Kaitseliitu astuda.

2014 aastaks on planeeritud kuus õppepäeva ning välilaagrit põhiliste oskuste meeldetuletamiseks ning kokku harjutamiseks jao koosseisus. See on ideaalne koht nii uutel liikmetel liitumiseks kui pikemalt tegevusest kõrval olnud kaitseliitlastele uuesti aktiivseks hakkamiseks. Küll aga on antud kursusele astumisel eeltingimuseks sõduri baasoskuste omandamine Kaitseväes (ajateenistuses) või Kaitseliidus. Liituma on oodatud nii reamehed kui nooremallohvitserid. Samas on vabade kohtade arv piiratud, nii et kindlasti on vajalik eelregistreerumine.

Miks peaksid Kaitseliiduga liituma? Mõned meie arvates head põhjendused leiad SIIT. Millega sisekaitserühm tegeleb, saad aga järele vaadata SIIT.

Kui oled aga otsustanud või soovid lisainfot, võta meiega ühendust aadressil sisekaitse[ät]malevkond.ee

talvel

 

 

 

 

 

 

PS. Kui sa ei ole ajateenistust läbinud, kuid soovid ikkagi Kaitseliiduga liituda, siis on ka Sinu jaoks olemas ettevalmistavad kursused. Loe liitumise kohta lähemalt SIIT.

Toimetaja