Nõmme Välk 2022

21-22. oktoobril toimus järjekordne patrullvõistlus Nõmme Välk.

Osales 14 täiskasvanute võistkonda ja teist samapalju noorte võistkondi oma võistlusklassides, kes olid kohale saabunud üle Eesti. 

Juba kolmandat aastat järjest on Tallinna malevas, Nõmme malevkonnas ühendanud jõud noored kotkad, kodutütred ja kaitseliitlased. Aetakse koos ühist asja ning parima tulemuse saamiseks kaasatakse aktiivselt ka naiskodukaitset. Igal aastal on õla alla pannud ka kaitseväelased ning sel aastal oli toeks ka päästeameti demineerimiskeskus.

Just demineerijad tegid võistlejatele esimese ülesande, kus valesti astudes võis sattuda lõkstraatidesse või miinile. Ülesanne valmistas seda enam põnevust, et paugud olid päris. Väiksed küll, aga ikkagi paugud. Kaasa aitas ka pimedus ning sügisene loodus oma värvikirevusega.

KP1

Teisteski punktides olime kaasanud oma ala parimaid,  näiteks füüsikaülesanne füüsikaõpetajalt, laskmise ülesanne mitmekordselt eesti meistrilt täpsuslaskmises ning paadipunkti tegid meile merenoorkotkad. Esindatud olid veel Scoutspataljoni võitlejad, Küberväejuhatuse teenistuja ning loomulikult Nõmme malevkonna parimad pojad ja tütred. Vastutegevuse eest vastutas traditsiooniliselt Staabikaitserühm.

Toitlustust pakkusid Kalevi jaoskonna imelised kokad Annely Koolmanni juhtimisel.

Tulemused:

  1. Põhja välk (Tallinna maleva Põhja kompanii)
  2. Tartu malev
  3. Kikerpera 2 (Pärnu malevkond)
Esikolmik

Palju õnne võitjatele!

M. Rillo