Nõmme Välk võitjad selgunud!

Laupäeval, 20. septembril toimus Nõmme malevkonna patrullvõistlus “Nõmme Välk”.

P10105191Varahommikul startis rajale 15 võistkonda, kes peale laskeharjutuse sooritamist Männiku tiirus suundusid Männiku harjutusväljale et võtta mõõtu granaadiviskes ja linnalahingu harjutuses. Edasi läbi Hiiu raba Pääskülla, vältides vastutegevust. Et mitte anda ära väärtuslikke elusid, otsustasid nii mõnedki võistkonnad liikuda ringiga – kontakti korral võis loota vaid väledatele jalgadele.

Pärast avalikku punkti Pääsküla noortekeskuse juures liikusid võistkonnad edasi Harku metsa, kus pidid sooritama meditsiini-, luure- ja juhtimisülesande ning üles leidma Harku mõisa lähedusse peidetud postkasti. Et vastutegevus oli tähtsamad teed ja ristmikud enda kontrolli alla võtnud, osutusid edukaks need võistkonnad, kes suuremaid teid ja radu täielikult vältisid. Pärast tiirutamist Harku metsas jõudsid viimased võistkonnad Nõmmele Plangu tänavale alles kottpimedas.

Nõmme Välk 2014 võitjaks tuli Põhja kompanii 2. võistkond, kes viimaste ülesannetega rebis ette teisele kohale tulnud Pioneeripataljoni lahingpaarist. Viimase medalikoha pärast käis aga tihe rebimine kuni lõpuni – kõik oli lahtine kuni viimase ülesandeni ning kolmanda koha väljaselgitamiseks tuli üle lugeda ka allesjäänud elutalongid. Suures heitluses said kolmanda koha nõmmekad!

Laupäeva hilisõhtul autasustati kolme esimest lahingpaari medalitega ning võitjameeskonnale anti üle “Nõmme Välk” rändkarikas, mis leiab edaspidi auväärse koha malevkonna ruumides Nõmmel. Oluline on märkida et kõik võistkonnad läbisid raja täiskooseisus lõpuni, noorim osaleja oli 12-aastane.

Võistluse lõpuprotokoll siin

P1010484 P1010503 P1010509 P1010515 IMG_1086 IMG_1084 IMG_1082 IMG_1080

Toimetaja