Nõmmekad ei jäta võistlustelt karikaid toomata – Harju maavalitsuse rändkarika laskevõistluselt meeskondlik II koht!

Sel reedel, 23. septembril toimus traditsiooniline laskevõistlus Harju maavalitsuse rändkarikale, millest võtsid osa Kaitseliidu Harju Maleva ja Tallinna Maleva ning Politsei-ja Piirivalveameti Põhja Prefektuuri liikmed.

Võistlusest võtsid osa 4-liikmelised võistkonnad Põhja Prefektuurist, Harju Malevast ja Tallinna Malevast. Laskeharjutusi viidi läbi kolmes kategoorias: 20 lasku täiskaliibrilisest püstolist, 3×10 lasku automaadist ja taktikalise püstoli harjutuses.

Nõmme malevkonna meeskond saavutas meeskondliku II koha ning naasis kodumalevkonda mitme karika ja korraliku auhinnasaagiga. Nõmme saavutas 3×10 harjutuses 2. koha, 20 lasku täiskaliibrilisest püstoli harjutuses 3. koha ja taktikalise püstoli laskmise harjutuses samuti 3. koha, mis kokkuvõttes tõigi Kalevi malevkonna järel ja Lõuna malevkonna I meeskonna ees väärika hõbeda.

Esimesed karikavõistlused toimusid 2007. aastal, mil Põhja Politseiprefektuur ja Kaitseliidud Harju Malev ja Tallinna Malev pöördusid Harju Maavalitsuse poole ettepanekuga hakata korraldama operatiiv-ja militaarstruktuuridele teenistusrelvadest laskmise karikavõistlusi Harju Maavalitsuse rändkarikale. Võistluse eesmärgiks on tihendada koostööd Politsei-ja Piirivalveameti, Kaitseliidu Tallinna ja Harju Malevaga ning samuti populariseerida laskmist ja laskesporti.

Elagu Nõmme!

Toimetaja