Talvine võistupüük

Eelmisel reedel toimus Maardu järve jääl esimene etapp Kaitseväe Logistikakeskuse lahtistel meistrivõistlustel kalapüügis. Esindatud olid ka nõmmekad.

kalaIlm oli jube külm ja paljakäsi oli võimalik olla maksimaalselt minut. See segas loomulikult kõiki võistlejaid, seega oli kogu võistluse üldine püük kokku vaid 5,4 kg. Osales 44 võistlejat 11 meeskonnas, võitis Logistikakeskuse võistkond, kuhu oli infiltreerunud ka meie oma võitleja Järv. Nõmme malevkonna võistkond rebis end üldarvestuses neljandaks, samas napsas meie mees Demidov suurima kala püügil auhinnalise kolmanda koha!

Järgmine etapp toimub Peipsi järvel juba 7. märtsil. Loodetavasti on ilmaolud paremad ja vaprad nõmmekad endiselt esikoha eest võitlemas.

2014. aastal toimuvad Baltimaade XII sõjaväespordimängud Eesti Vabariigis, kus lisaks teistele spordialadele on üheks võistlusalaks võistlussportlik  kalapüük. Seoses sellega korraldab Kaitseväe logistikakeskus aastal 2014 lahtised  meistrivõistlused kalapüügis, et selgitada välja sõjaväespordimängudel Eesti Kaitseväge võistluskalapüügis esindav kolmeliikmeline võistkond ja 2014. aasta Kaitseväe meister kalapüügis.

allikas

Toimetaja