Kotkad käisid Hunte luuramas

Nõmme rühma poisid käisid Hunte luuramas.
Sel ajal kui kaitseliitlased Hundil olid, kasutasime meie oma rühma suuremate poistega võimalust ja läksime vaatama mis seal Paldiskis siis täpsemalt tehakse. Luureülesannete täitmist olime õppinud, aga reaalselt ei ole seda veel kasutada saanud. Meil oli teadmine, et tavainimeste liikumist Paldiskis ja selle lähiümbruses ei takistata oluliselt ning tavainimestena me sinna ka läksime.
Kokku oli väljas kuus poissi, kellest neli liikusid ringi jalgratastel ja kaks jalgsi. Noored said väga selged juhised, et nad ei tohi mingil juhul sekkuda kaitseliidu õppustesse, ega liikuda keelatud aladele. Samas oli neil võimalus eemalt näha nii mõndagi huvitavat mida tavapärastes olukordades võimalik pole. Ning lisaks kõigele oli neil võimalus orienteerumist harjutada.
Kuna hoidsime võimalikult madalat profiili, siis ööbisime sel korral metsas telkmantlite all. Öösel langes temperatuur küll -3 kraadini, aga hommikul kuue paiku olid kõik täiesti terved ja rõõmsad, et öö sai üle elatud. Teisel päeval said poisid osaleda airsofti lahingus.

Toimetaja