püsimise nimel… EV 98

IMG_4300Eesti Vabariigi aastapäev on iga-aastane suursündmus. See on riigi sünnipäev, millega kaasnevad pidustused, üritused, tähistused kodudes, töökohtades, asutustes, institutsioonides jne. Kaitseliitlase roll selle tähtpäevaga seoses on mitmekülgne. Kodus on ta pereliige, töökohas kolleeg, kaitseliitlasena riigi esindaja. Seda viimast rolli täitsid Nõmme malevkonna liikmed sellel aastal nii kostilisena kui ka kostitajana.

Nõmmekannikese lasteaia peret kostitasime enda kodualal Plangu tänaval, pakkudes erinevates vormides visuaali ja emotsiooni. Menüüs oli relvanäitus, autosõit kui ka erinevad snäkid sõduri seljakotis olevast varustusest. Malevkonna seeniorid valmistasid maitsva tee, mis hetkega niiske ja tuulise ilma unustusse saatsid.

Rabarübliku lasteaias olime ise kostilised, Kingitusteks kaasas näitvahendid, mis aitavad meil vajadusel riiki kaitsta ning lõbus meeleolu. Ühisele õuesviibimisele järgnes ühine pidusöök ja meeldiva emotsiooniga rikastatud äraminek oma igapäevatoimetuste juurde.

Riigi kaitsmine ei alga siis kui vaenlane on maale tulnud. Riigi kaitsmine toimub igapäevaselt meie igapäevatoimetuste kaudu. Ka laps lasteaiast on osake sellest. Meie teame…

 

Kostitajana

IMG_4286 IMG_4282 IMG_4279 IMG_4276

 

 

 

 

IMG_4281 IMG_4303

 

 

 

 

 

Kostilisena 

_DSC0022 _DSC0028 _DSC0034 _DSC0041 _DSC0053 _DSC0072

Toimetaja