Nõmme malevkond 102.

Käesolev aeg on keeruline ning suuremate ürituste korraldamisega tuleb kindlasti ettevaatlik olla. 12. novembril sai Nõmme malevkond väärikalt 102. aastaseks ja et aastapäeva võimalikult turvaliselt korraldada, otsustati seda erandlikult tähistada piduliku rivistusega Plangu territooriumil hoopis vabas õhus.

Äärmiselt oluline oli malevkondlaste ja külaliste tervisega mitte riskida ning seega seisti hõrendatud rivis, kanti maske ja hoiduti kätlemast. Kätlemise asemel löödi hoopis küünarnukke kokku, sest teistsugused ajad nõuavad ikkagi teistsugust lähenemist!

Külalisteks olid kutsutud malevkondlaste pereliikmed, Naiskodukaitse Nõmme jaoskonna juhatus ning mõned Nõmme noored kotkad ja kodutütred. Rivistuse võttis vastu Tallinna Maleva staabiülem kolonel Alari Saega ning rivistajaks oli Nõmme malevkonna pealik nooremleitnant Paul Ney.

Nõmme malevkonna kõrgeima tunnustuse pälvis lipnik Tiit Kriisa. Lisaks said pidulikul rivistusel Nõmme Risti Tänumärgid Kelli Rinne, Anne Martin ja Kadi Talva. Uutele omanikele jõudsid ka Nõmme Snaipri ja Nõmme Välgu rändkarikad.

Lisainfot Nõmme Snaipri ja Nõmme Välgu kohta:

Nõmme Snaiper 2020

Nõmme Välk 2020

Anne-Mai Nahk